20 marca 2018, imieniny obchodzą: Klaudia, Eufemia, Wincenty, Maurycy

-3°
Bielsko-Biała
20.03.2018
  • Wilgotność: 82%
  • Wiatr:płn 6km/h

jutro: -1°-6°pojutrze: -4°
artykul,uroczystosc_u_stop_gory_zar…_,62989.htmluroczystosc_u_stop_gory_zar…_

Kultura i rozrywka

2018-03-07 22:04

Uroczystość u stóp Góry Żar… !


Obiekt „Kryształowe Wzgórze” to doskonałe miejsce na zorganizowanie uroczystości, która na długo zapadnie w pamięci uczestników!

W Centrum Kultury w Międzybrodziu Żywieckim przy ul. Beskidzkiej 59 odbyło się uroczyste otwarcie „Kryształowego Wzgórza”, które pod okiem nowych najemców stanie się miejscem niezapomnianych imprez i spotkań. Przetarg na wynajęcie powierzchni, ogłoszony przez GOKiS Czernichów, wygrała firma FB KOS Sp. z o.o. z Kobiernic. Bracia tworzą znaną firmę eventową, organizującą niezapomniane wydarzenia na terenie całej Polski.

Mieszkańcy oraz goście gminy Czernichów mają powody do radości. Podczas imprez organizowanych przez braci Kos z pewnością nie zabraknie pokazów sztuki barmańskiej. Warto wspomnieć o tym, że barmani mieli swój występ w programie „Pytanie na śniadanie”! Nie był to telewizyjny debiut rodzinnego duetu. Wcześniej braci Kos mogliśmy zobaczyć w programie „Mam Talent” w TVN.

W uroczystym otwarciu, które miało miejsce w lutym, wzięli udział zaproszeni goście: m.in. włodarze gmin Czernichów, licznie zgromadzeni przedstawiciele gminnych stowarzyszeń, organizacji oraz firm.

Zaletą „Kryształowego Wzgórza” jest wyjątkowe położenie w pobliżu Jeziora Międzybrodzkiego, u stóp Góry Żar, na której znajduje się stok narciarski, całoroczna kolej linowo-terenowa i - słynna na całą Polskę - elektrownia szczytowo-pompowa.

Obiekt dzięki nowym najemcom zachwyca wystrojem. Będzie służył nie tylko lokalnej społeczności. To miejsce, w którym będzie można zorganizować m.in. wyjątkowe wesele, konferencje, imprezę rodzinną.

 

Tekst sponsorowany

Powiaty: Żywiec

Zobacz zdjęcia


OK, zamknij