17 lipca 2018, imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy, Jadwiga

17°
Bielsko-Biała
17.07.2018
  • Wilgotność: 97%
  • Wiatr:zach 7km/h

jutro: 18°16°pojutrze: 19°16°
artykul,utrudnienia_na_katowickiej,63730.htmlutrudnienia_na_katowickiej

KontaktB24

2018-04-06 20:03 (Komentarze: 3)      

Utrudnienia na Katowickiej


W dniu dzisiejszym jechałem do Cieszyna od strony Hażlacha i w kolejce do semafora, kierującego ruchem przy robotach drogowych, działo się coś niespotykanego!

Po zapaleniu się zielonego światła nie było możliwości ruszenia, bo od strony Cieszyna cały czas jechały pojazdy. Do zapalenia się czerwonego światła ruszyły tylko dwa samochody. I tak było przez cztery kolejne zmiany świateł.

Doszło do tego, że kiedy ja się zatrzymałem, jako pierwszy przed semaforem, trzy pojazdy mnie ominęły i pojechały na czerwonym. Trzeba coś z tym zrobić, zanim dojdzie tam do tragedii!

FOJERMAN

Powiaty: Cieszyn

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
8+6=*

Bleeeee, 2018-05-05 godz. 13:52
Kiedyś usłyszałam, że w Pruchnej na Katowickiej nie zrobią chodnika, bo wypadkowość jest zbyt mała. Bardziej idiotycznego tłumaczenia już nigdy nie usłyszałam, ale być może w przypadku tu opisanym, też chodzi o zbyt małą wypadkowość? Może chodzi o wypadkowość z udziałem TIRa, bo i te mogą jechać mimo gruntownego remontu? Jest jedno ale... to sami kierowcy robią bajzel, ale nie dziwie się, bo dwa wahadła na odcinku kilometra to spore opóźnienie w drodze do i z pracy. Nie powinno tak być- ani takiej organizacji ruchu, ani takich cwaniaków.
FOJERMAN, 2018-04-26 godz. 20:11
Minęło 20 dni od mojego ostatniego wpisu w tym temacie i nic się nie zmieniło . Ooo przepraszam powieszono tabliczki : PRZEJAZD MONITOROWANY. I co i nic dalej to samo. Dzisiaj stojąc karnie w kolejce do semafora , od strony Cieszyna jechały pojazdy chociaż nam się świeciło zielone światło . Kiedy można było ruszyć do przodu to zapaliło się czerwone. Co o tym myśleć , jak reagować ?. Może ta automatyka jest do d.....y . Niech się wreszcie ktoś tym zajmie na poważnie !!!
pols, 2018-04-07 godz. 14:17
Postawić nieoznakowanego busa z kamerą - w ciągu godziny wyrobić ze trzy bloczki mandatowe - wieść się rozniesie po wsi i będzie na krótki czas porządek.
OK, zamknij