25 maja 2018, imieniny obchodzą: Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena

14°
Bielsko-Biała
03.01.2018
  • Wilgotność: 0%
  • Wiatr: 3km/h

jutro: pojutrze: 
artykul,witos_kusil,54404.htmlwitos_kusil

E - EDUKACJA

2017-04-11 17:34 (Komentarze: 2)      

Witos kusił


Lada moment gimnazjaliści staną przed wyborem szkoły, w której kontynuować będą naukę. W suskim Zespole Szkół im. W. Witosa postanowiono nie zostawiać niczego dziełu przypadku. Zorganizowano pełne atrakcji dni otwarte.

Na gimnazjalistów, którzy odwiedzili mury Witosa czekali uczniowie tej szkoły, którzy wcieli się w rolę przewodników. Nie tylko oprowadzali po kolejnych salach, ale także opowiadali czego nauczą się na poszczególnych kierunkach oraz jak zdobytą wiedzę będą mogli wykorzystać w przyszłości. Gimnazjaliści dowiedzieli się zatem w jakich branżach będą mogli się zrealizować po zakończeniu nauki w Witosie lub też co mogą studiować. Spacerujący po Witosie mogli nie tylko w teorii, ale i w praktyce przekonać się jak wygląda nauka w tej szkole. Z myślą o nich ich starsi koledzy pod czujnym okiem nauczycieli przygotowali pokazy barmańskie (serwowano drinki bezalkoholowe), a w sali obok można było posilić się wybornym żurkiem, niczym nie ustępującą mu pizzą, a na deser zamówić deser lodowy z flambirowanymi owocami. Swoim kunsztem popisywali się także cukiernicy, a w innej części szkoły serwowano dietetyczne mieszanki soków warzywnych. W pracowni informatycznej każdy mógł spróbować złożyć… komputer, a nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali pokazowe mecze siatkarskie oraz pokazy zumby.

Autorem fotoreportażu jest Wojciech Ciomborowski

wojcio

Powiaty: Sucha Beskidzka

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
1+6=*

czytelnik, 2017-04-13 godz. 00:14
"....staną przed wyrobem szkoły" - tylko sobie mózg niech pismak-prostak wcześniej "wyrobi".
qwertyuiop[, 2017-04-11 godz. 23:56
Chodzilam do tej szkoly, dobrze wspominam sporo nauczycieli, mam nadzieje, ze nadal ucza bo tacy nauczyciele jak np. Pan Urbaniec to skarb :)
OK, zamknij