20 marca 2018, imieniny obchodzą: Klaudia, Eufemia, Wincenty, Maurycy

-3°
Bielsko-Biała
20.03.2018
  • Wilgotność: 82%
  • Wiatr:płn 1km/h

jutro: -6°pojutrze: -3°
artykul,wybiora_miss,62917.htmlwybiora_miss

Pod patronatem

2018-03-05 10:02 (Komentarze: 0)      

Wybiorą miss!


W sobotę, 17 marca w Dworku Eureka w Czechowicach - Dziedzicach odbędzie się kolejna gala wyborów Miss Podbeskidzia. Jak co roku zorganizuje ją bielska Agencja Mody Prestige z Edytą Dwornik na czele.

Tegoroczna edycja będzie nie tylko okazją do podziwiania kobiecego piękna, ale także do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Sprzyjać temu będzie nowa formuła gali, łącząca kobiece show, czyli pokazy mody i układy taneczne w stylu amerykańskim, ze spotkaniami biznesowymi.

W szranki o tytuł najpiękniejszej mieszkanki Podbeskidzia stanie jedenaście dziewcząt, które przeszły gęste sito kastingowych eliminacji. Będą nimi: Angelika Bąk, Anna Haczek, Ewelina Fajkis, Kaja Oleszczuk, Klaudia Szweter, Małgorzata Macek, Monika Wachełka, Paulina Kubisz, Sandra Matlak, Sandra Pawłowska i Weronika Bajorek. Wszystkie mają sporo wspólnych cech, są piękne, młode, mają długie nogi i nienaganne sylwetki, a o tym, która z nich założy na głowę koronę, zdecyduje jury.

Podczas uroczystej gali kandydatki do tytułu miss zaprezentują się w kilku odsłonach. Jak informuje nas Edyta Dwornik, szefowa Agencji Mody Prestige, będzie sportowo, elegancko, klasycznie i skąpo... Więcej szczegółów nie zdradzamy, bo tę galę trzeba zobaczyć na własne oczy!

aj

Powiaty: Bielsko-Biała, Cieszyn, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Żywiec

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
4-7=*

OK, zamknij