20 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Diana, Bogna, Bogumiła, Florentyna

30°
Bielsko-Biała
20.06.2018
  • Wilgotność: 69%
  • Wiatr:poł 4km/h

jutro: 28°11°pojutrze: 16°
artykul,wyskakane_urodziny,63082.htmlwyskakane_urodziny

Kultura i rozrywka

2018-03-10 10:00 (Komentarze: 1)      

Wyskakane urodziny


Urodziny dziecka to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Dekorowanie domu, pieczenie tortu, wymyślanie zabaw dla małych gości to tylko nieliczne obowiązki jakie czekają dorosłych w tym dniu. A co gdyby wszystkim zajęli się eksperci?

Ninja Park Jumpownia w Bielsku–Białej to miejsce, w którym urządzisz wystrzałowe urodziny dla swojego dziecka pod opieką wykwalifikowanych trenerów. Jak wygląda taka zabawa?

Dzieci gromadzą się w pięknie udekorowanych, kolorowych salkach i każde z nich otrzymuje naklejkę ze swoim imieniem. Po kilku wskazówkach od trenera cała grupa udaje się na rozgrzewkę, później mała przerwa na przekąski oraz napoje i powrót do zabawy. Jedną z atrakcji urodzinowych jest wyścig na torze przeszkód. Wszystkie dzieci kolejno przemierzają tor na czas, trener zapisuje wyniki i ogłasza zwycięzców. Po odpoczynku fantastyczna zabawa podczas gry w "zbijaka”.

Co ciekawe w imprezie urodzinowej mogą brać czynny udział rodzice, bo Ninja Park Jumpownia to świetna zabawa dla całej rodziny.

 

Domi

Powiaty: Bielsko-Biała, Cieszyn, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Żywiec

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
3-2=*

Kasia, 2018-03-13 godz. 10:14
To świetny pomysł na urodziny dla dziecka :D Na pewno skorzystam
OK, zamknij