21 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rudolf

33°
Bielsko-Biała
21.06.2018
  • Wilgotność: 71%
  • Wiatr:poł 10km/h

jutro: 16°pojutrze: 15°
artykul,wystawa_w_szpitalu,58284.htmlwystawa_w_szpitalu

Kultura i rozrywka

2017-09-07 11:00 (Komentarze: 0)      

Wystawa w szpitalu


W Galerii Zmiennej Szpitala Śląskiego w Cieszynie prezentowana jest ekspozycja "Cieszynlove", która prezentuje ciekawe fotografie dotyczące miasta nad Olzą

"Cieszynlove" to fotografie (wraz z autorskimi narracjami) autorstwa cieszynianina Jakuba Połomskiego, w dużej mierze wykonane dronem. Jakub Połomski jest samoukiem, nie uczył się fotografii na kursach, czy w specjalnych szkołach, zdobywał umiejętności ciężką pracą i uporem. Kilka lat temu jego zrobione z Ochodzitej zdjęcie zatytułowane "Beskidzka arkadia" zdobyło nagrodę National Geographic. - Najbardziej pociąga końcowy odbiór. Mam dużo zdjęć, co do których jestem przekonany, że są dobre, natomiast końcowy odbiór przeciętnego człowieka mówi co innego. To zaskakujące, że odbiorcom podobają się zupełnie inne zdjęcia, niż te, które ja typowałem. Myślę, że każdy z nas może być fotografem, o ile będzie wkładał w to całe swoje serce, robił zdjęcia z pasji, a nie z przymusu. Nie ma reguły na dobre zdjęcie, przepis siedzi w głowie każdego człowieka - odpowiada Jakub Połomski na pytanie o to, co jest najważniejsze w jego fotograficznej pasji.

Wystawę "Cieszynlove" można oglądać w Galerii Zmiennej Szpitala Śląskiego w Cieszynie, która znajduje się Zespole Poradni Specjalistycznych Pawilonu Diagnostyczno-Zabiegowego. Wstęp wolny.

slavko

Powiaty: Cieszyn

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
7-7=*

OK, zamknij