17 lipca 2018, imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy, Jadwiga

18°
Bielsko-Biała
17.07.2018
  • Wilgotność: 89%
  • Wiatr:zach 0km/h

jutro: 19°16°pojutrze: 21°15°
artykul,zabawa_na_calego_w_milowce,66014.htmlzabawa_na_calego_w_milowce

Kultura i rozrywka

2018-07-08 08:50 (Komentarze: 0)      

Zabawa na całego w Milówce


Trwają Dni Milówki! Dzisiaj (8 lipca) drugi dzień zabawy.

Wczoraj (7 lipca) już o 10.00 na Rynku na dzieci czekały nie lada atrakcje. Szczudlarze ze swoimi zabawami i animacjami przez dwie godziny zabawiali najmłodszych. W tym samym czasie w parku rozpoczął się VI Grand Prix Beskidów w siatkówce plażowej o puchar Wójta Gminy Milówka i Dyrektora GOK. Po południu w amfiteatrze rozpoczęła się część muzyczna pod hasłem Disco Polo, a wystąpili: Alibi, MaSza, Caprii i Diament. Gwiazdą wieczoru był zespół Voyager. Przybyli na imprezę mogli podziwiać wystawę Classic Day z zabytkowymi samochodami. Z kolei dla dzieci było pełno atrakcji w postaci dmuchanych zjeżdżalni, karuzel czy kul wodnych.

Dzisiaj (8 lipca) również o 10.00 na Rynku na dzieci czekać będą szczudlarze ze swoimi animacjami. W tym czasie w parku rozpocznie się V Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Około 17.30 przy amfiteatrze ruszą kolejne gry i zabawy dla dzieci, a pół godziny później rozpoczną się koncerty zespołów rockowych Ton i Diversity. Natomiast o 21.00 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru zespół Enej. Po koncercie rozpocznie się plenerowa dyskoteka.

- Wczorajszy dzień był pełen doskonałej zabawy i wrażeń. Dzisiaj również nie zabraknie atrakcji i dla dzieci, i dla dorosłych - zachęca wójt gminy Milówka Robert Piętka.

ps

Powiaty: Żywiec

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
5+6=*

OK, zamknij