18 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Marek, Elżbieta, Paula,

17°
Bielsko-Biała
03.01.2018
  • Wilgotność: 0%
  • Wiatr: 0km/h

jutro: pojutrze: 
artykul,zadbaj_o_zdrowa_diete,48342.htmlzadbaj_o_zdrowa_diete

SMACZNIE, ZDROWO I STYLOWO

2017-09-28 20:21 (Komentarze: 0)      

Zadbaj o zdrową dietę!


Bezpłatny pomiar tkanki tłuszczowej w organizmie, a także porady dietetyka czekają na wszystkich w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała. Już od jutra, 30 września każdy będzie mógł także poznać i zakupić naturalne produkty spożywcze podczas jarmarku.

To, co jemy wpływa nie tylko na masę ciała, lecz także na samopoczucie. Warto więc zadbać o prawidłową dietę. Najbliższą do tego okazją będą Targi Zdrowia, na które odbędą się w bielskim Centrum Handlowym Auchan. Od 30 września do 2 października goście galerii handlowej będą mogli bezpłatnie wykonać bezinwazyjne badanie, które pozwala na określenie, ile tkanki tłuszczowej, mięśni lub wody znajduje się w ciele. Badanie przeprowadzone będzie za pomocą specjalnej, nowoczesnej wagi. Na miejscu obecny będzie także dietetyk, który doradzi osobom zmagającym się z wagą lub też cierpiącym na choroby dietozależne.

Podczas wydarzenia odbędą się także pokazy przygotowywania zdrowych potraw, degustacje oraz jarmark. Przy specjalnych stanowiskach każdy pozna naturalne, niezawierające konserwantów czy ulepszaczy, produkty spożywcze. Wśród nich znajdą się między innymi pieczywo na zakwasie, naturalne wędliny, sery czy przyprawy. Targi będą również wspaniałą okazją, aby poznać sekrety sokoterapii i spróbować świeżo wyciskanych soków.

Z atrakcji będzie można skorzystać w piątek od godziny 16.00 do godziny 19.00, w sobotę między godziną 11.00 a 16.00 oraz w niedzielę w godzinach 13.00-15.00.

mod

Powiaty: Bielsko-Biała

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
5+5=*

OK, zamknij