18 stycznia 2017, imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata, Beatrycze,

-7°
Bielsko-Biała
18.01.2017
  • Wilgotność: 86%
  • Wiatr:wsch 11km/h

jutro: -5°-13°pojutrze: -2°-9°
artykul,zamarskie_swieto,45237.htmlzamarskie_swieto

Pod patronatem

2016-06-04 19:22 (Komentarze: 6)      

Zamarskie święto


Dzisiejsze popołudnie upłynęło w Zamarskach pod znakiem radości i zabawy! Po raz kolejny odbywało się bowiem "Świynto Dziedziny".

Impreza organizowana przez Radę Sołecką, KGW, OSP i Stowarzyszenie Miłośników Zamarsk przyciągnęła tłumy mieszkańców, którzy mogli obejrzeć artystyczne występy najmłodszych mieszkańców. W Zamarskim Parku Rekreacyjno-Sportowym ani przez chwilę nie było nudno. Zebranej publiczności prezentowały się m.in Zamarskie przedszkolaki, uczniowie Szkoły Podstawowej czy Dziecięcy Zespół Świetliki. Organizatorzy przygotowali bogatą strefę rekreacyjną dla dzieciaków i kulinarną dla starszych mieszkańców sołectwa.

Patronat medialny nad "Świyntem Dziedziny" sprawują Regionalny Portal Informacyjny beskidzka24.pl i Głos Ziemi Cieszyńskiej.

 

Autorką fotoreportażu jest Monika Foltyn-Kubera.

mon

Powiaty: Cieszyn

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
2+4=*

mieszkniec , 2016-06-17 godz. 10:07
Poucza ten co zaczął hejt. PrzeGigant gdyby nie Twój atak na sołtysa dyskusji wcale by nie było. Jednak widać, że po każdej imprezie w Zamarskach spać nie możesz i koniecznie musisz się wyładować na Sołtysie. Nie dziw się, że zawsze będą po takich oszczerstwach normalni ludzie staną w obronie Sołtysa, bo widzą jak ten człowiek całym sobą oddaje się Zamarskom i gminie. A to, że jest kawalerem czy nie to jego prywatna sprawa więc darować mogłeś sobie tą uszczypliwość. Tyle w temacie.
PrzeGigant, 2016-06-16 godz. 22:33
Mieszkańcu zastanów się co piszesz. Wszystko co złe to GOK wg ciebie? Wbrew pozorom sołtys i dyrektor gok-u mają wiele wspólnego. Oboje są kawalerami bo poświęcają sie dla szeroko pojętej kultury i organizują wiele udanych imprez. Wiec dość hejtu!
mieszkniec, 2016-06-15 godz. 14:06
Aha, zapomniałbym. Serdeczne pozdrowienia dla GOKu (i ludzi z nim związanym w tym PrzeGigat), który po każdej zamarskiej imprezie nie może przeboleć, że znowu społecznikom się udało. Jedna rada - chwyćcie się w końcu roboty i nie użalajcie się nad sobą. Wasze ataki na sołtysa są już na prawdę żałosne. Weźcie z niego w końcu przykład i zorganizujcie choć jedną imprezę na tak dobrym poziomie. Macie pieniądze, jest to Wasza praca, brakuje niestety tylko jednego - dyrektora z prawdziwego zdarzenia. No ale to się już nigdy nie zmieni. Więc powodzenia.
mieszkniec, 2016-06-15 godz. 13:51
Do PrzeGigant Chyba nie byłeś na imprezie. Organizatorzy "Świynta Dziedziny" na frekwencję podczas koncertów i zabawy tanecznej nie mogą narzekać, bo ludzi bawiło się bardzo dużo. Piwo dowożono ze trzy razy, sprzedano wszystkie placki, kołacze, grochówkę i dania z grilla. Druga sprawa to wielki szacunek dla organizatorów, którzy znaleźli 41 sponsorów całej imprezy przez co program był bogaty i zróżnicowany. Jeśli chodzi o wizerunek zamarskiego sołtysa to naprawdę nie musisz się o niego martwić - widać, że kolejny raz zżera Cię zazdrość, że zamarszczanom znowu się udało. Co do nałożeniu się imprez to prawda jest taka, że już we wrześniu GOK zbierał informacje o przeprowadzanych imprezach w 2016 roku. Tylko w Pogwizdowie i w Zamarskach miała być w tym dniu impreza. Niestety inni weszli w paradę, by zrobić po prostu na złość. Jednak im się się to udało, bo impreza wszystkim bardzo się podobała co potwierdziła frekwencja.
PrzeGigant, 2016-06-14 godz. 13:09
Mankamentem było to, ze wokoło było dużo dobrych imprez i dlatego publika nie dopisała. Szkoda, bo wydano masę pieniędzy a efekt (oprócz wizerunkowego dla zamarskiego sołtysa) jest zaden. Może następnym razem spróbują się wszyscy dogadać ale jest jeden problem nikt nie chciał ustąpić.
Taki synek, 2016-06-11 godz. 08:21
Świetna impreza !!!
OK, zamknij