20 sierpnia 2018, imieniny obchodzą: Bernard, Samuel, Sobiesław, Sabina

18°
Bielsko-Biała
20.08.2018
  • Wilgotność: 51%
  • Wiatr:zach 10km/h

jutro: 27°13°pojutrze: 28°16°
artykul,zatancza_pod_debowcem,65205.htmlzatancza_pod_debowcem

Pod patronatem

2018-06-04 09:39 (Komentarze: 0)      

Zatańczą pod Dębowcem!


Już w najbliższą sobotę, 9 czerwca o godz. 18.00 w bielskiej Hali pod Dębowcem odbędzie się impreza, która już na dobre wpisała się do kalendarza wydarzeń kulturalnych naszego regionu.

Cubana Dance Show to pokazy taneczne dzieci i młodzieży, które na co dzień trenują w bielskiej Szkole Tańca Cubana. Na scenie zatańczy prawie 200 młodych artystów, którzy wkładają ogrom pracy i pasji w to co robią. Uczestnicy show zaprezentują się w różnych formach tanecznych zaczynając od hip-hopu poprzez dancehall, pole dance, breakdance po jazz i taniec towarzyski. Co roku impreza odbywała się w Bielskim Centrum Kultury jednak ze względu na jej przebieg, który zazwyczaj podrywał do tańca również publiczność, niezbędne było więcej miejsca! Podczas tej jubileuszowej edycji pokazy uczniów Szkoły Cubana uświetnią występy zaproszonych gości, którymi w tym roku będą Fair Play Crew z Białegostoku i BielSkill Crew z Koszalina. Na scenie zatańczą także instruktorzy ze Szkoły Tańca Cubana. Wydarzenie poprowadzi młody bielski konferansjer Michał Sandecki.

Pokazom będą w tym roku towarzyszyć Ogólnopolskie Spotkania Taneczne „Dwa razy więcej”. W konkursie wezmą udział zespoły, które zaprezentują się w trzech różnych kategoriach street dance, jazz i taniec współczesny oraz inne formy tańca. W konkursie weźmie udział ponad 50 zespołów zgłoszonych m.in z Krakowa, Katowic, Łańcuta, Żor oraz wielu innych miast. W jury zasiądą dwie tancerki z Egurolla Dance Studio, Aneta Bułka oraz Julia Żytko, a skład juty uzupełni dyrektor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej Witold Mazurkiewicz.

 

 

mod

Powiaty: Bielsko-Biała, Cieszyn, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Żywiec

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
6+7=*

OK, zamknij