23 lipca 2018, imieniny obchodzą: Apolinary, Bogna, Brygida, Sława

28°
Bielsko-Biała
23.07.2018
  • Wilgotność: 71%
  • Wiatr:płn 7km/h

jutro: 26°14°pojutrze: 26°15°
artykul,zywiec_nagrodzili_laureatow_olimpiad,65775.htmlzywiec_nagrodzili_laureatow_olimpiad

E - EDUKACJA

2018-06-28 09:00 (Komentarze: 0)      

Żywiec: Nagrodzili laureatów olimpiad


Władze miejskie z Żywca wręczyły nagrody dla laureatów i finalistom wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 1

1. Atessa Adlof – finalistka

2. Emilia Karczewska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

nauczyciel prowadzący: Lucyna Kądziołka

3. Paweł Bydliński – laureat

4. Jakub Śleziak – finalista

5. Maria Gawron – finalistka

6. Maja Janosz – finalistka

7. Dominik Madejczyk – finalista

8. Samuel Dziedzic - finalista

XXI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ”

nauczyciele prowadzący: Aleksandra Fiedor, ksiądz Przemysław Gorzołka, ksiądz. Leszek Czyż, proboszcz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle Malince

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 2

1. Zuzanna Schleifer – laureatka

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

2. Anna Grzegorzek – laureatka

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

3. Wiktoria Kułas – laureatka

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

nauczyciele prowadzący: Beata Zygmunt-Szpila, Małgorzata Kłusak

4. Emilia Jagoda – laureat

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

nauczyciel prowadzący: Adam Tracz

5. Julia Bandarek – laureatka

XXI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ”

nauczyciel prowadzący: siostra Małgorzata Wałach

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

1. Maksymilian Konior

laureat - Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

finalista - Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

finalista - Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki

nauczyciele prowadzący: Katarzyna Studencka, Katarzyna Kwak, Monika Marszałek

2. Michał Warmuz - finalista

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

nauczyciel prowadzący: Renata Kozieł

3. Anna Sobel - finalistka

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

nauczyciel prowadzący: Bożena Żeglińska

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 5

1. Oliwia Filosek – finalistka

XXIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

nauczyciel prowadzący: Ewa Landskron

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 9

1. Maksymilian Pietraszko - laureat

2. Natalia Jagoda - finalistka

3. Zofia Widzyk – finalistka

4. Kamil Sowa – finalista

XXI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ”

nauczyciele prowadzący: ksiądz Przemysław Gorzołka, Zuzanna Piątek

 

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1

1. Aleksandra Kupczak – finalistka

2. Kacper Mrózek – finalista

XXI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnego „JONASZ”

3. Zofia Paneth – finalista

XXIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

nauczyciel prowadzący: Anna Panteh

 

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2

1. Paulina Firleta – laureatka

XXI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnego „JONASZ”

XXIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

2. Dominik Wiewióra – laureat

XXIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

3. Wiktor Alisch - laureat

XXI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnego „JONASZ”,

wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”,

wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

nauczyciele prowadzący: Mirosław Barteczko, Krystyna Glondys, Katarzyna Kucharczyk

ps

Powiaty: Żywiec

Skomentuj

Treść:*
Nick:*
9-4=*

OK, zamknij