19 czerwca 2018, imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Romuald, Sylwia

21°
Bielsko-Biała
19.06.2018
  • Wilgotność: 56%
  • Wiatr:płn 1km/h

jutro: 27°16°pojutrze: 28°11°
artykul,zywiec_wielkie_strzelanie_pod_grojcem,65393.htmlzywiec_wielkie_strzelanie_pod_grojcem

Sport

2018-06-11 21:40 (Komentarze: 2)      

Żywiec: Wielkie strzelanie pod Grojcem


Przez trzy dni w Żywcu trwało wielkie strzelanie z łuku! Ponad 250 łuczników z Polski, Ukrainy, Republiki Czeskiej i Słowacji brało udział w 13. Międzynarodowym Pucharze Beskidów oraz I Children Poland – Żywiec Cup.

W Pucharze Beskidów zawodnicy Łucznika należeli do ścisłej czołówki. Niezwykle ciekawa rywalizacja dotyczyła I Children Poland – Cup Żywiec czyli zawodów rozgrywanych po raz pierwszy w Żywcu.

Oto wyniki:

Młodzicy

1. Marek Trzópek (Błękit Gruszowiec) – 636 pkt.

2. Marcin Lesiński (Grot Ruda Śląska) – 587 pkt.

3. Jan Rutkowski (Boruta Zgierz) – 584 pkt.

4. Konrad Kupczak (Łucznik Żywiec) – 564 pkt.

5. Bartosz Wiewióra (Łucznik Żywiec) – 508 pkt.

6. Ilia Sidorski (Kijów – Ukraina) – 389 pkt.

Młodziczki

1. Klaudia Płaza (Łucznik Żywiec) – 617 pkt.

2. Natalia Babiak (Tramp Jarosław) – 617 pkt.

3. Natalia Kuczorova (Ostrawa – Republika Czeska) – 615 pkt.

4. Aleksandra Wider (Sokole Oko Zawadka) – 602 pkt.

5. Zuzanna Cieślak (Boruta Zgierz) – 595 pkt.

6. Emilia Dudek (Sokole Oko Zawadka) – 595 pkt.

7. Oliwia Dragan (Sokole Oko Zawadka) – 546 pkt.

8. Julia Golovko (Kijów – Ukraina) – 519 pkt.

9. Liza Bortniczenko (Kijów – Ukraina) – 502 pkt.

10. Karolina Błaszczyk (Tempo Stolarzowice) – 462 pkt.

11. Oliwia Hankus (Łucznik Żywiec) – 413 pkt.

Młodzicy młodsi

1. Jakub Sroka (Grot Ruda Śląska) – 659 pkt.

2. Adrian Szłapak (Grot Ruda Śląska) – 651 pkt.

3. Jan Ohnoutek (Ostrawa – Republika Czeska) – 648 pkt.

4. Bartosz Matczak (Boruta Zgierz) – 629 pkt.

5. Kazimierz Wider (Sokole Oko Zawadka) – 617 pkt.

6. Radim Kokes (Ostrawa – Republika Czeska) – 604 pkt.

7. Wiktor Kutyła (Tramp Jarosław) – 604 pkt.

8. Sviatoslav Karpenko (Ukraina) – 586 pkt.

9. Paweł Kozonek (Grot Ruda Śląska) – 573 pkt.

10. Piotr Warzecha (Błękit) – 513 pkt.

11. Mateusz Synowiec (Grot Ruda Śląska) – 483 pkt.

12. Mikołaj Hojdys (Łucznik Żywiec) – 455 pkt.

13. Nikołaj Jahimenko (Kijów – Ukraina) – 333 pkt.

14. Mateusz Magiera (Łucznik Żywiec) – 309 pkt.

15. Aleksander Susarczuk (Kijów – Ukraina) – 308 pkt.

16. Stanisław Duplakov (Kijów – Ukraina) – 267 pkt.

17. Genadij Alimow (Kijów – Ukraina) – 242 pkt.

18. Sasza Zahorodni (Kijów – Ukraina) – 213 pkt.

19. Jegor Havenko (Kijów – Ukraina) - 156 pkt.

Młodziczki młodsze

1. Maja Rakowska (Łucznik Żywiec) – 671 pkt.

2. Martyna Brudek (Tramp Jarosław) – 664 pkt.

3. Karolina Hernicka (Grot Ruda Śląska) – 655 pkt.

4. Natalia Lepa (Grot Ruda Śląska) – 651 pkt.

5. Martyna Pusternak (JAR Kielnarowa0 – 646 pkt.

6. Karolina Leśko (JAR Kielnarowa) – 644 pkt.

7. Nikola Grosufforova (Ostrawa - Republika Czeska) – 639 pkt.

8. Karolina Mizenkova (Ostrawa – Republika Czeska) – 637 pkt.

9. Paulina Toraka (JAR Kielnarowa) – 636 pkt.

10. Dominika Brzezina (Grot Ruda Śląska) – 629 pkt.

11. Emilia Pieczara (Sokole Oko Zawadka) – 624 pkt.

12. Roksana Strojek (Sokole Oko Zawadka) – 620 pkt.

13. Dominika Ratyńska (Grot Ruda Śląska) – 615 pkt.

14. Joanna Bargiel (Łucznik Żywiec) – 612 pkt.

15. Urszula Katyła (Tramp Jarosław) – 611 pkt.

16. Julia Hankus (Łucznik Żywiec) – 605 pkt.

17. Josefa Nerudova (Ostrawa – Republika Czeska) – 603 pkt.

18. Julia Hajduk (Łucznik Żywiec) – 599 pkt.

19. Hanna Janik (Tempo Stolarzowice) – 586 pkt.

20. Oliwia Trubura (Boruta Zgierz) – 570 pkt.

21. Agabriela Parikova (Ostrawa – Republika Czeska) – 569 pkt.

22. Jagoda Hajduk (Łucznik Żywiec) – 545 pkt.

23. Denisa Popelkova (Ostrawa – Republika Czeska) – 504 pkt.

24. Weronika Czech (Błękit) – 453 pkt.

25. Gabriela Gabara (Czerniawka) – 439 pkt.

26. Oliwia Biegun (Łucznik Żywiec) – 416 pkt.

27. Zuzanna Czech (Błękit) – 376 pkt.

28. Karolina Mrowiec (Łucznik Żywiec) – 374 pkt.

29. Eliza Trała (Łucznik Żywiec) – 352 pkt.

30. Hanna Bondarenko (Kijów – Ukraina) – 325 pkt.

31. Maria Olysak (Kijów – Ukraina) – 308 pkt.

32. Weronika Vysznevska (Kijów – Ukraina) – 266 pkt.

33. Anastasia Magierovska (Kijów – Ukraina) – 214 pkt.

34. Anastasia Stadnik (Kijów – Ukraina) – 193 pkt.

35. Angelina Watula (Kijów – Ukraina) – 181 pkt.

36. Diana Ivanova (Kijów – Ukraina) – 154 pkt.

37. Diana Osmanova (Kijów – Ukraina) – 109 pkt.

38. Marina Maistrenko (Kijów – Ukraina) – 93 pkt.

39. Diana Zdanovicz (Kijów – Ukraina) – 70 pkt.

Dzieci starsze – chłopcy

1. Maksymilian Wider (Sokole Oko Zawadka) – 672 pkt.

2. Szymon Czarnik (Tempo Stolarzowice) – 612 pkt.

3. Daniel Kamiński (Grot Ruda Śląska) – 566 pkt.

4. Miłosz Harat (Łucznik Żywiec) – 556 pkt.

5. Mateusz Jeziorski (Łucznik Żywiec) – 495 pkt.

6. Kacper Stasica (Łucznik Żywiec0 – 474 pkt.

7. Filip Kastelik (Dwójka Żywiec) – 444 pkt.

8. Lukas Liberda (Ostrawa – Republika Czeska) – 408 pkt.

9. Paweł Tomaszek (Łucznik Żywiec) – 356 pkt.

10. Szymon Muc (Grot Ruda Śląska) – 213 pkt.

Dzieci starsze - dziewczęta

1. Bożena Vereszczynska (Ukraina) – 612 pkt.

2. Wanda Kaczorowska (Łucznik Żywiec) – 608 pkt.

3. Polina Marczenko (Ukraina) – 585 pkt.

4. Hanna Kuś (Grot Ruda Śląska) – 565 pkt.

5. Karolina Grudzień (Grot Ruda Śląska) – 514 pkt.

6. Maja Tomczak (Grot Ruda Śląska) – 490 pkt.

7. Dagmara Sowa (Dwójka Żywiec) – 336 pkt.

8. Paulina Tomasik (Dwójka Żywiec) – 310 pkt.

9. Marta Silezin (Amor Świnna) – 231 pkt.

Dzieci młodsze – chłopcy

1. Samuel Michalek (Żylina – Słowacja) – 688 pkt.

2. Łukasz Miś (Tempo Stolarzowice) – 677 pkt.

3. Tymoteusz Kocasiński (Grot Ruda Śląska) – 633 pkt.

4. Jakub Szczotka (Łucznik Żywiec) – 617 pkt.

5. Arkadiusz Hankus (Łucznik Żywiec) – 573 pkt.

6. Mateusz Łysień (Łucznik Żywiec) – 551 pkt.

7. Piotr Tomaszek (Łucznik Żywiec) – 540 pkt.

8. Jakub Gizicki (Łucznik Żywiec) – 532 pkt.

9. Kordian Myszor (Odys Żywiec) – 527 pkt.

10. Aleksander Szmidt (Kijów – Ukraina) – 506 pkt.

11. Danił Hazins (Kijów – Ukraina) – 383 pkt.

Dzieci młodsze – dziewczęta

1. Alicja Pytko (Odys Żywiec) – 681 pkt.

2. Maja Trała (Łucznik Żywiec) – 627 pkt.

3. Karolina Kolarczyk (Łucznik Żywiec) – 580 pkt.

4. Oliwia Wrona (Łucznik Żywiec) – 572 pkt.

5. Wiktoria Mizia (Łucznik Żywiec) – 520 pkt.

6. Wiktoria Myszor (Łucznik Żywiec) – 443 pkt.

ps

Powiaty: Żywiec

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
5+4=*

Ci co zawsze, 2018-06-12 godz. 15:38
Wielkie lizanie lodów przez Pana mgr Jana Lacha.Czysta radocha>Lachu na Burmistrza.
Klałdia i Kamila , 2018-06-12 godz. 15:32
Kto o tym wiedział.gdzie w którym miejscu i jacy kibice byli obecni na tych zawodach?To co ja wiem to żadnych kibiców prawie zawsze nie ma poza paroma gapiami .Takie konkursy i zawody to dobre tylko dla małych dzieci,gdzie organizator może królować.Dzieci mają niby frajdę ale to tylko pozory w wielu przypadkach bazuje to na przymuszaniu młodzieży..Są to zawody Różowy Kogucik mało przydatne w bieżącym życiu młodzieży.
OK, zamknij