17 lipca 2018, imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy, Jadwiga

18°
Bielsko-Biała
17.07.2018
  • Wilgotność: 89%
  • Wiatr:zach 0km/h

jutro: 19°16°pojutrze: 21°15°
artykul,wybrali_najpiekniejszych,65538.htmlwybrali_najpiekniejszych

Kultura i rozrywka

2018-06-18 08:36 (Komentarze: 1)      

Wybrali najpiękniejszych!


Coroczny pokaz mody organizowany przez Agencję Prestige Edyty Dwornik jest wyjątkową szansą na międzynarodową karierę w modelingu. 15 czerwca dziesiątka pięknych kobiet oraz ośmiu przystojnych mężczyzn ze Śląska walczyło o dostanie się do finałowego konkursu The Look Of The Year, który wyłania nowe twarze świata modelingu. Odbywa się to już od 30 lat w 50 krajach świata. Laureaci polskiej edycji konkursu świetnie radzą sobie w świecie modelingu, pracując dla najbardziej znanych agencji, magazynów i projektantów.

Wszystko rozpoczyna się w Bielsku–Białej od castingu. Od 2016 roku w konkursie nastąpił przełom i wybierani są również mężczyźni. W Bielsku-Białej tegorocznym finalistą został 17–letni bielszczanin Mateusz Matyja. Oprócz głównego tytułu zostali wyróżnieni jeszcze trzej kandydaci: finalistą za najlepsze zdjęcie został Bartłomiej Michalica, a dwie zielone karty, które gwarantują udział w polskim finale otrzymali: Dawid Bensz oraz Szymon Gańcarczyk.

Spośród dziesięciu dziewczyn jury zdecydowało, że tytuł The Look of The Year Bielsko-Biała 2018 przypadł 15-letniej Marcie Kulej z Piekar Śląskich. Polski finał zapewniły sobie także 17-letnia Wiktoria Mrowiec z Bielska-Białej za tytuł The Look Of The Year Foto oraz Viktoria Pęk i Agata Trzcińska, które otrzymały dwie zielone karty.

Na gali modelki i modele prezentują się w kolekcjach renomowanych marek cenionych projektantów mody. Za przygotowania - od castingów po naukę prawidłowego poruszania się po wybiegu, pozowania do zdjęć - odpowiada Edyta Dwornik, która jako jedyna na Podbeskidziu posiada licencję do organizowania tego konkursu.

Zwycięscy polskiej edycji będą reprezentować kraj podczas światowego konkursu The Look Of The Year we Włoszech.

dagi

Powiaty: Bielsko-Biała

Zobacz zdjęcia


Skomentuj

Treść:*
Nick:*
9+3=*

Leszek, 2018-06-18 godz. 17:56
Były ładniejsze, chyba zadecydował wzrost szkoad
OK, zamknij